Шановні друзі, будь ласка, допоможіть молодій людині вижити!

Шановні друзі, будь ласка, допоможіть молодій людині вижити!

Viktor Temnyi likarnia

Страшна хвороба повернулася і реально загрожує життю нашого бувшого студента Темного Віктора, але в наших силах його врятувати. Навіть найменша допомога може стати вирішальною у боротьбі із страшним недугом. Тільки разом нам вдасться перемогти і повернути Віті здорове, щасливе життя. Велике прохання поширити інформацію. Що більше нас - то більше шансів на успіх!

Viktor Temnyi dovidka

Це наш друг, ми знаємо його багато років. Тільки завершив навчання в нашому університеті на нашому факультеті (спеціальність «географія»), дуже любить грати в футбол. Так багато сподівань на подальше життя є і в нього і в його батьків, але трапилось горе.

Це рецидив лейкемії, першого разу хвороба прийшла 7 років тому, але спільними зусиллями родини та друзів з нею справились без операції. Зараз, на жаль, допоможе тільки операція по пересадці кісткового мозку.

Батьки продають все, що можна. Але, навіть якщо вийде продати все дуже швидко і по найкращій ціні, то буде приблизно тільки половина необхідних коштів.

Варіанти лікування в Італіі, Іспаніі та Польщі. Найменша сума - 100 тис.дол.

Будь яка сума від вас допоможе ВікторуЦі Ваші, навіть невеликі кошти (10-20-50-100 гривень, як є можливість, і більше) можуть зберегти цій людині життя. Дуже просимо вашої допомоги.

Номер картки 5363 5426 1014 5618

Приватбанк