У НПУ імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!

logo npuемблема ФПГОЕ 2

Визначаєтесь з вибором майбутньої професії та обираєте відповідний навчальний заклад? Бажаєте дізнатися детальніше про вступ, особливості навчання, освітні можливості та додаткові переваги? Тоді ми чекаємо саме на Вас!  28 квітня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!

Цього дня Ви матимете унікальну можливість: зможете зустрітися з адміністрацією університету, дізнатися про його факультети та освітньо-професійні програми, особисто поспілкуватися з професорами, викладачами й студентами різних факультетів, дізнатися у них про особливості навчального процесу у нашому виші. Університет буде відкритий для усіх, хто виявить бажання познайомитись з академічною атмосферою високого інтелекту та науки.

Завітайте до нас на День відкритих дверей та отримаєте відповіді на всі запитання та індивідуальну консультацію безпосередньо від співробітників нашого факультету.

Отож, чекаємо усіх 28 квітня 2018 року з 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, центральний корпус НПУ імені М. П. Драгоманова (станція метро «Університет») в аудиторії 305 факультету природничо-географічної освіти та екології.

Зробіть правильний професійний вибір, оберіть правильний шлях до свого майбутнього, станьте частиною великої Драгоманівської родини! Ми чекаємо саме на ВАС!

Буклет факультету природничо-географічної освіти та екології